Strona główna

Zajęcia w formie e-learningu

Doktoranci prowadzący zajęcia ze studentami są zobowiązani do prowadzenia zajęć w formie e-learningu. Przebieg zajęć koordynują Katedry. Proszę kontaktować się z właściwymi osobami koordynującymi e-learning na Państwa Wydziałach. W celu ustalenia tych osób, proszę o kontakt z koordynatorami dyscyplin. 
Jeżeli chodzi o Wasze uczestnictwo w zajęciach (seminaria w poszczególnych dyscyplinach oraz język angielski) doktoranci są informowani przez prowadzących poprzez system USOS o zapisach na ich zajęcia w celu zaliczenia godzin dydaktycznych.

Obsługa administracyjna szkoły doktorskiej

W związku z aktualną sytuacją spowodowaną zagrożeniem zdrowia publicznego, uprzejmie informujemy że obsługa administracyjna szkoły doktorskiej odbywać się będzie w sposób zdalny od dnia 13.03.2020 r. do odwołania. W związku z powyższym wszelkie pytania lub wnioski proszę kierować drogą elektroniczną na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wnioski o zakup artykułów biurowych

Do 14 lutego 2020 r. można zgłaszać do sekretariatu szkoły doktorskiej zapotrzebowanie na materiały biurowe (teczki, skoroszyty, papier do drukarek, itp.), których zakup do kwoty 100 zł brutto/osobę może być sfinansowany z budżetu szkoły doktorskiej.

Promotorzy

W grudniu zostali wyznaczeni promotorzy oraz promotorzy pomocniczy zgodnie ze złożonymi przez doktorantów wnioskami. Po uchwały powołujące promotorów lub promotorów pomocniczych można się zgłaszać od 8 stycznia 2020 r.

Wybory do samorządu doktorantów

W dniu 9 grudnia 2019 r. o godzinie 9:30 w sali 107 bud. 4 przy ul. Prószkowskiej 76 odbędą się wybory doktorantów szkoły doktorskiej do samorządu doktorantów.