Strona główna

Szkolenie BHP

Osoby, które przeniosły sie ze studiów doktoranckich do szkoły doktorskiej i w roku akademickim  2018/2019 odbyły szkolenie BHP, nie muszą uczestniczć w szkoleniu, które odbedzie się 7 listopada, pod warunkiem że posiadają potwierdzenie odbycia szkolenia. Potwierdzenie odbytego szkolenia należy dostarczyć do Biura Obsługi Badań Naukowych najpóźniej do 6 listopada 2019 r.

Szkolenie BHP

W dniu 7 listopada 2019 r. w godzinach od 8:30 do 12:30 odbędzie się szkolenie BHP dla uczestników szkoły doktorskiej. Szkolenie jest obowiązkowe.

Miejsce szkolenia: sala 107, budynek 4 przy ul. Prószkowskiej.

 

Wniosek o zakup artykułów biurowych

Do 25 października 2019 r można ostatecznie zgłaszać do sekretariatu szkoły doktorskiej zapotrzebowanie na materiały biurowe (teczki, skoroszyty, papier do drukarek, itp.), których zakup do kwoty 100 zł brutto/osobę może być sfinansowany z budżetu szkoły doktorskiej.

Rejestracja w platformie eSTUDENT i USOSweb

Od dzisiaj można zakładać konto w platformie eSTUDENT oraz USOSweb. Instrukcja zakładania konta znajduje się pod linkiem. Obowiązek rejestracji nie dotyczy osób, które przeniosły się ze studiów doktoranckich do szkoły doktorskiej. Natomiast wszystkie pozostałe osoby są zobowiązane do założenia kont doktoranckich.

ORCID

Do dnia 4 listopada 2019 r. należy utworzyć identyfikator ORCID. Po wygenerowaniu identyfikatora proszę o przesłanie informacji na skrzynkę pocztową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Instrukcja na temat rejestracji w bazie ORCID znajduje się w linku.

Więcej artykułów…

  1. Wniosek o wyznaczenie promotora